Introductie Honor Magic 2 Op 31 Oktober
Honor heeft een nieuwe teaser gedeeld voor de Honor Magic 2. Op de teaser zien we een gedeelte van de smartphone samen met de introductiedatum. Honor zal de smartphone op 31 oktober aankondigen.
Op de onderstaande Chinese teaser zien we de datum 31 oktober staan. Op deze dag zal Honor de Magic 2 introduceren. De Honor Magic 2 is volgens de berichten een randloze smartphone met een in-display vingerafdrukscanner. Hiermee lijkt de smartphone veel op de Vivo Nex en de Oppo Find X.
Net als de smartphones van Vivo en Oppo maakt de Honor Magic 2 gebruik van een uitschuifbare camera. Dit is nodig omdat het scherm de gehele voorkant in beslag neemt. Bij de Vivo Nex en Oppo Find X komen de camera’s motorisch naar boven, maar bij de Magic 2 werkt dit vermoedelijk anders. Zo zou je het scherm handmatig naar beneden kunnen schuiven, waarna de camera-module tevoorschijn komt. Dit systeem zonder motortje zou een langere levensduur hebben.
We zullen nog drie weken geduld moeten hebben voordat we de geruchten kunnen bevestigen.
via [AW]