Huawei Koopt Sensorbedrijf Neul Voor “Internet of Things”
De Chinese fabrikant, Huawei heeft het Britse bedrijf Neul overgenomen. Neul is gespecialiseerd in draadloze sensoren voor het online monitoren van industriële en medische apparaten. Huawei is geïnteresseerd in het verwezenlijken van het zogeheten “internet of things” en hierbij kan de technologie van Neul helpen.
Huawei zou $25 miljoen hebben neergelegd voor de overname van het Britse bedrijf. Huawei is één van de grootste fabrikanten van draadloze netwerktechnologieën en is druk bezig met de ontwikkelingen om alles om ons heen met elkaar te verbinden, oftewel “internet of things”. Neul heeft onder andere slimme bruggen en slimme inbraakalarmen ontwikkeld die verbonden zijn met het internet.
Wat Huawei precies met de overname wil bereiken is niet bekend, maar uiteraard is het bedrijf geïnteresseerd in de kennis van het bedrijf en de mogelijkheden om apparaten te verbinden met het internet.
via [telegraaf]